Menu

Dojčatá, deti a mládež v hoteli

Dojčatá, deti a mládež v hoteli

Dojča v hoteli

Väčšina hotelov s vyšším štandardom v cene ponúka aj detskú postieľku, ktorá môže byť pridaná do Vašej izby. Okrem toho môže byť pobyt dojčaťa zľavnený alebo úplne bezplatný – určujú to vnútorné predpisy hotela. Informácie o podmienkach, ktoré platia v takýmto prípade nájdete vo všeobecných podmienkach hotela.

Hotely s vyšším štandardom  môžu Vám ponúknuť aj personál, ktorý sa bude starať o dojča. Niektoré objekty dokonca zamestnávajú lekárov, ktorí sú k dispozícii hotelových hostí.

Dieťa v hoteli

Každý hotel má svoje vlastné pravidlá pokiaľ ide o prítomnosť detí. Niektoré hotely majú zľavy pre deti len do určitého veku (napr. do 4 alebo 12 rokov), v iných objektoch zas deti vo veku 5-7 rokov budú bezplatne ubytované. Dieťa je ubytované v rovnakej izbe ako rodičia. V závislosti od veku, dieťa môže spať v posteli s rodičmi, alebo bude mať v izbe svoju vlastnú posteľ.

Väčšina hotelov s vyšším štandardom ponúka pomoc pri starostlivosti o deti, a to vo forme kvalifikovaného personálu, ktorý sa bude starať o dieťa počas neprítomnosti rodičov. V takýchto hoteloch sú aj špeciálne detské izby s hračkami.

Mládež v hoteli

Pobyt neplnoletých osôb v hoteli, ktoré sú bez sprievodu dospelých, je veľmi zriedkavým prípadom a preto neexistujú všeobecné ustanovenia. V takomto prípade sú rozhodujúcim faktorom hotelové predpisy, v ktorých sa uvádzajú podmienky ubytovania neplnoletých hostí.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Ponúkol tento článok informácie, ktoré ste hľadali? Áno | Nie
Myslím si, že tento článok:
Vďaka za váš názor!