Menu

Čo je 'Letenka+Hotel' balíček?

Čo je 'Letenka+Hotel' balíček?

Každý, kto niekedy plánoval dlhšiu cestu v zahraničí vie, aké je niekedy náročné skombinovať dátum letenky a nájsť vhodné ubytovanie. Vyhľadať hotel, ktorý odpovedá nárokom cestujúceho a nachádza sa v príjemnom prostredí, môže byť zdĺhavé.

'Letenka+Hotel' balíčky sú riešením na tieto problémy. Služba zahŕňa letenku a ubytovanie, za ktoré zaplatíte spolu. Ak využijete túto funkciu, nemusíte hľadať letenky a ubytovanie oddelene, postará sa o to vyhľadávač. Nájde všetky dostupné možnosti a zobrazí konečnú sumu pobytu aj s letenkou. Navyše, rezervácia ubytovania spolu s letenkou vám môže ušetriť až 30%.

Ako 'Letenka+Hotel' funguje?

Aby ste našli dostupné hotely, vyskúšajte vyhľadávač, ktorý prehľadáva letenky a ubytovanie zároveň. Používanie tohto nástroja je jednoduché intuitívne. Zvolíte si miesto odletu, letenku a počet cestujúcich. Systém vám automaticky ponúkne letenky kombinované s ubytovaním.

Počas vyhľadávania si môžete zvoliť, aké výsledky chcete dostať na základe vašich požiadaviek. Výsledky môžete filtorvať na základe týchto kritérií:

  • druh ubytovania (od jednej až po päť hviezdičiek)
  • hodnotenia hostí (od jedného až po päť bodov)
  • typ zariadenia (hotel, apartmán, guest house, a pod.)
  • služby v okolí (centrum mesta, pamiatky, atrakcie, verejná doprava a pod.)
  • stravovanie v cene,
  • cena,
  • požadované vybavenie (prístup na internet, klimatizácia, parkovanie a pod.)

Navyše, vo vybraných mestách môžete využiť mapu ubytovania. Každé zariadenie má fotogalériu, vďaka ktorej si môžete prezrieť ubytovanie ešte pred príchodom.

Výhody balíčkov 'Letenka+Hotel'

Svoju cestu môžete naplánovať dvoma spôsobmi. Tým tradičným - nájdete si najskôr letenku alebo ubytovanie a rezervácie vzájomne prispôsobíte. Môžete tiež skúsiť kombinovať dátumy, polohu či dopravu z jedného miesta na druhé. Avšak, môžete to urobiť aj šikovnejšie - využiť náš vyhľadávač, ktorý spomedzi 1.1 milióna zariadení nájde tú najlepšiu ponuku a ušetrí vám až 30%. Vďaka zľavám na ubytovanie a letenky, vám to zaberie len pár sekúnd. So službou 'Letenka+Hotel' môžete zaplatiť za celú cestu jedným kliknutím - bez skrytých poplatkov. Nájdite si najlepšie ponuky vďaka 'Letenka+Hotel'!

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Zaujal Vás tento článok, ale potrebujete viac informácií?
Ďakujeme za Vašu pomoc

Váš názor nám pomôže vytvárať lepšie a príslušné články

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later