Menu

Flydubai

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Flydubai na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Zistite viac o Flydubai

Flydubai

Nízkonákladová letecká spoločnosť Flydubai bola založená v roku 2008 v Spojených arabských emirátoch. Patri k pravidelnej leteckej spoločnosti Emirates. Prvé lety vo farbách Flydubai boli vykonané do Bejrútu a Ammánu. Dnes Flydubai obsluhuje takmer 100 letísk na Blízkom východe, v Afrike, Európe a Ázii.

Batožina

Na palubu lietadla spoločnosti Flydubai si môžete vziať príručnú batožinu. Avšak jej rozmery a hmotnosť sú určené leteckou spoločnosťou a môžu sa líšiť v závislosti od triedy rezervácie alebo trasy.
Podaná (registrovaná) batožina v aerolinke Flydubai taktiež musí spĺňať určité rozmery a hmotnosť. Aj tu všetko závisí od cestovnej triedy a trasy.

Cestovné triedy

Flydubai ponúka ekonomickú a biznis triedu. Cestujúci v biznis triede počas letu dostanú prikrývky a vankúše. Na vybraných letiskách môžu tiež využiť prioritné služby.

Online odbavenie

Cestujúci sa môžu odbaviť prostredníctvom internetu do 90 min. pred plánovaným odletom lietadla.

Flotila

Flotila leteckej spoločnosti Flydubai to 49 lietadiel typu Boeing 737-800.

Letisko Dubaj

Medzinárodné letisko v Dubaji sa nachádza 13 km severovýchodne od centra mesta. K dispozícii cestujúcich sú reštaurácie, bary a obchody. 

Jedlá

V ekonomickej triede letecká spoločnosť ponúka plnohodnotné jedlo na trasách do Prahy, Bratislavy, Bukurešti, Belehradu, Sarajeva, Sofii, Záhrebu a na Zanzibar, do Dar es Salaam, Entebbe, Kigali, Bujumbury a Juby. Alkoholické nápoje a ďalšie občerstvenie je možné zakúpiť. Na iných trasách si cestujúci môžu objednať teplé jedlo.

Dodatočné služby

Cestujúci v biznis triede majú prístup k viac ako 200 filmom.