Menu

Austrian

Najvýhodnejšie akciové lety s leteckou spoločnosťou Austrian na eSky

Cena za 1 dospelú osobu pre obidva smery

Ukázať filtre
 • Kanada
  Z: Košice (KSC)
  Montreal
  Skontrolujte údaje
  od 342 EUR
 • Spojené štáty americké
  2 akcie do
  New York (NY)
  od 325 EUR
 • Spojené štáty americké
  Z: Košice (KSC)
  Los Angeles (CA)
  Skontrolujte údaje
  od 370 EUR
 • Thajsko
  Z: Viedeň (VIE)
  Bangkok
  Skontrolujte údaje
  od 545 EUR

Austrian

Austrian Airlines je národná rakúska letecká spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1958. Od roku 2000 je členom najväčšieho leteckého spoločenstva – Star Alliance.

Letecká spoločnosť Austrian Airlines ponúka vysokokvalitné služby, modernosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Spolu s aerolíniami Lauda Air a Tyrolean Airways prinálažiacimi do Austrian Airlines, predáva skupina letenky v 117 smeroch.

Austrian Airlines - rezervačné triedy

Austrian Airlines ponuka tri triedy – obchodnú, obchodnú premium a triedu biznis. V obchodnej triede vzdialenosť medzi sedadlami je približné 80 cm, a šírka sedadiel je 44 cm. Naklonenie operadla je možné do uhla 120 stupňov. Počas letu pasažieri majú k dispozícii filmovú zbierku. 
Od jari 2018 roku na medzikontinentálnych trasách k dispozícii pasažierov bude aj obchodná trieda premium. Celá flotila a palubná služba boli modernizované, od teraz bude možno použiť pohodlné opierky na nohy a hlavu. Na palube pasažieri nájdu dotykové obrazovky, zásuvky a USB porty.
V biznis triede vzdialenosť medzi koženými sedadlami je väčšia a to zároveň na krátkych aj stredné vzdialených trasách. Počas vzdialených letov pasažieri budú sedieť na každom druhom sedadle, aby sa im zaistilo viac súkromného priestoru.