Menu

Rýchle online platby na eSky

Rýchle online platby na eSky

Za letenku môžete zaplatiť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom pomocou rýchlych online platieb. Ak nemáte kreditnú kartu, tak prave pre Vás je tá druhá možnosť. Rýchle platby Vám umožnia okamžite kúpiť letenku, a to bez toho aby ste museli čakať na zaúčtovanie platby v banke.

Túto metódu používajú najväčšie online obchody. Je obzvlášť užitočná pri rezervácii leteniek, ktorých cena sa môže rýchlo meniť a líšiť sa v závislosti od popularity alebo aktuálnej akcie leteckej spoločnosti. Vďaka tejto metóde takmer okamžite dostaneme potvrdenie vykonania platby. To nám umožňuje rezervovať a kúpiť pre Vás letenku za rovnakú cenu, akú vidíte počas rezervácie.

V prípade tradičného bankového prevodu bude Vaša platba zaúčtovaná do 24 až 48 hod. V tom čase letecká spoločnosť môže zvýšiť cenu za Váš let.

Ako fungujú rýchle online platby?

Ak zaplatíte prostredníctvom tradičného bankového prevodu, Vaša letenka bude rezervovaná potom ak Vaša banka zaúčtuje platbu. Môže to trvať niekoľko hodín, 24 hod. a dokonca aj celý víkend. Stáva sa, že v tomto čase tie najatraktívnejšie ponuky už zmiznú. Vtedy vás letecká spoločnosť požiada o zaplatenie rozdielu, často je to veľký rozdiel.

Keď zaplatíte prostredníctvom rýchlych online platieb na eSky, Vaša platba bude takmer okamžite potvrdená v našom systéme, vďaka tomu Vaša letenka bude rezervovaná a jej cena sa už nezmení.

Ako zaplatiť prostredníctvom rýchlych online platieb?

Rezervujte letenku tak ako to vždy robíte. Keď budete na výbere spôsobu platby, zvoľte možnosť „Online prevod”.

Budete presmerovaní na stránku, na ktorej si vyberiete svoju banku. Prihláste sa na svoj bankový účet a údaje nevyhnutné na bankový prevod budú vyplnené automaticky. Potvrďte prenos.

Takmer v tom istom čase sa na Vašej e-mailovej schránke objaví e-mailová správa s potvrdením platby. Do 48 hodín dostanete aj svoju elektronickú letenku.

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Zaujal Vás tento článok, ale potrebujete viac informácií?
Ďakujeme za Vašu pomoc

Váš názor nám pomôže vytvárať lepšie a príslušné články

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later