Menu

Zrušené lety spoločnosti Ryanair. Aký je postup?

Zrušené lety spoločnosti Ryanair. Aký je postup?

Zrušený let je pre cestujúceho veľkým problémom. V polovici septembra letecká spoločnosť Ryanair oznámila, že zruší 2000 letov. Čo môže urobiť cestujúci, ktorého let bol zrušený spoločnosťou Ryanair? Viete, že okrem vrátenia peňazí môžete mať aj nárok na odškodné? Áno, je to pravda, podmienkou je však to, že Váš let bol zrušený najmenej dva týždne (teda 14 dní) pred jeho plánovaným odletom.

Zrušený let: Čo teraz?

Cestujem s eSky

Ak ste si rezervovali letenky na let realizovaný spoločnosťou Ryanair prostredníctvom eSky, nemusíte sa o nič starať a nič robiť. Ak bude Váš let zrušený, náš konzultant ihneď Vás bude kontaktovať a pomôže Vám nájsť iný let na tejto trase. Môžete sa tiež vzdať cestovania - rozhodnutie je len na Vás. Ak sa rozhodnete zrušiť svoju cestu, eSky vo Vašom mene bude žiadať leteckú spoločnosť Ryanair o vrátenie peňazí za zrušený let.

To nie je všetko! V súlade s právom Európskej únie máte nárok na odškodné za zrušený let, aj keď sa rozhodnete letieť v iným termíne, ktorý bol ponúkaný leteckou spoločnosťou. Výška odškodného za zrušený let závisí od vzdialenosti trasy, ktorou mali ste letieť. eSky vo Vašom mene sa bude zaoberať aj touto záležitosťou. Po ukončení procesu reklamácie sa na Vašom účte objavia peniaze.

V prípade pochybností kontaktuje nás. Spustili sme špeciálne telefónne číslo pre osoby, ktoré plánujú cestovať s leteckou spoločnosťou Ryanair - 421 232 101 031

 

zrušený let
vzdialenosť odškodné
do 1500 km do 250 €
1500 - 3500 km do 400 €
ponad 3500 km do 600 €

Kúpil som si letenku sám

Pomôžeme Vám, aj keď ste si kúpili letenku mimo eSky. Peniaze za zrušené lety môžete získať priamym kontaktovaním leteckej spoločností Ryanair. Momentálne cestujete a prekvapilo Vás zrušenie letu? Pomôžeme Vám sa vrátiť domov. Kontaktujte nás a nájdeme Vám alternatívne lety. Zavolajte 421 232 101 031.

Môžete aj využiť našu pomoc a získať odškodné za zrušený let. Ak chcete to urobiť, kontaktujte nás prostredníctvom formulára na stránke alebo zavolajte nám na telefónne číslo 421 232 101 031

Tipy a návrhy v tomto článku a súvisiace články sú len pre informačné a pomocné účely a nesmú predstavovať základ pre akúkoľvek sťažnosť voči eSky.sk.

Zaujal Vás tento článok, ale potrebujete viac informácií?
Ďakujeme za Vašu pomoc

Váš názor nám pomôže vytvárať lepšie a príslušné články

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later